Return to Index
 Registrace   FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Profil   Soukromé zprávy   Přihlášení 
Hledám kamarády

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cystická fibróza |diskuze pacientů - :: Dětské fórum
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hanka a Míša
nováček

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 6:11 pm    Předmět: Hledám kamarády Citovat
Ahoj, jmenuju se Míša a je mi 9 let. Mám CF a hledám kamarády a kamarádky, s kterýma bych si mohla dopisovat, třeba tady přes toto forum Very Happy .
Třikrát denně musím inhalovat, ale vůbec mě to nebaví Confused . Do školy chodím normálně a tam mě to trochu víc baví, než to inhalování. Baví mě aerobik, dívání se na televizi a sedět u počítače.
To jsem celá já ahoj Míša Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamila
zasloužilý přispěvatel :)

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 9:54 pm    Předmět: Citovat
Ahoj Míšo,sice už jsem velká holka (vlastně vbych mohla bejt i tvoje mamka),ale to neznamená,že nemůžeme bejt kamarádky Wink. Inhalování mě taky nebaví,stejně jako čištění zubů,ale je to potřeba,nedá se nic dělat.Už jsme ti psali do jiného tématu,že se dá inhalovat u počítače nebo telky,tak to se dá přežít ne? Cool
Takže jestli se ti neozve žádná jiná kamarádka,můžeš se s čimkoli obrátit i na mě..ještě si pamatuju,jak mi bylo,když jsem byla v tvém věku Wink Kamča
LN.LIDKA

PříspěvekZaslal: po duben 04, 2011 11:02 pm    Předmět: Citovat
Ahojky Miško, jmenuji se Lidka a taky už nejsem zrovna holčina, bude mi 25 let, ale určitě můžem být také kamarádky Very Happy . Co se týká inhalací, tak zrovna v tvém věku jsem měla období, kdy jsem pořád říkala : "Proč zrovná já musím a druzí ne" . Ale časem si člověk zvykne, já si třeba u inhalace četla nebo se učila, takže to pak až taková ztráta času nebyla Wink . Jinak se mrkni do tématu Můj příběh, píše tam Terezka Galetková, které je 12 let, takže je ti věkově docela blízko:-). Přeji ti hodně zdraví ať se ti daří a kdybys něco potřebovala nebo si chtěla jen popovídat, tak se mnou můžeš taky Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hanka a Míša
nováček

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 5:46 pm    Předmět: Citovat
Už sedím zase s mamkou u počítače. Díky , že jste se mi ozvaly Laughing .
Příroda je hodná, alespoň můžu hodně jest. to mě taky trochu baví. Razz A taky vám přeju hodně toho zdravíčka. Very Happy pa pa pa miška Embarassed
Hanka a Míša
nováček

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 5:56 pm    Předmět: Citovat
Jsem sice trdlo na to polykání chrchlů. Ale když to vymějuju z mamkou za kokyna tak to ještě jde. Confused Wink Ve špitále mě nebavilo ležet. Ale teť už je to dobré. Já inhaluju jen 20 minut. Cool AHOJ Exclamation
LN.LIDKA

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 7:25 pm    Předmět: Citovat
Ahojky Miško, to máš pravdu, baštit můžem, ba dokonce musíme docela hodně a hlavně samé dobré věci Wink Very Happy . Vidíš za každou nevýhodou se objeví i nějaké plus Wink . Neboj, i to vykaškávání a plivání časem doladíš a bude vše lepšíSmile. Taky ti přeju hodně zdravíčka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cystická fibróza |diskuze pacientů - :: Dětské fórum Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: