Return to Index
 Registrace   FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Profil   Soukromé zprávy   Přihlášení 
Jak jsem místo amiloridu inhalovala bezový sirup

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cystická fibróza |diskuze pacientů - :: Volný čas a zábava
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavlína
nováček

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 7:32 pm    Předmět: Jak jsem místo amiloridu inhalovala bezový sirup Citovat
Jednoho krásného dne, kdy se blížila odpolední hodina, jsem zjistila, že je čas na inhalaci.Very Happy V ledničce vždycky mám spoustu stejných lahviček s amiloridem, tak sem si samozřejmě vzala tu, která byla ve stejném patře ale neobvykle na kraji. Bylo to sice trochu divné, že stojí odděleně, ale nijak jsem se s tím nezaobírala. Naléla jsem ho do inhalátoru a zapla ho. Z něho začala vycházet taková dobrá, sladká chuť, což mě překvapilo, tak sem to rychlo vypla. Čichla jsem si k lahvičce a v tu chvíli mě napadlo, že to asi amilorid nebude Very Happy Tak jsem to koumala a po ochutnání jsem zjistila, že je to bezový sirup, který si tam nachystala mamka do práce a nic skladnějšího jako mojií lahvičku nenašla.Very Happy..pak sem dostala vynadané, že mě to muselo napadnout, když jsem viděla, že to stojí na kraji Very Happy Very Happy takže super...od té doby si můj kmocháček dělá ze mě srandu, že jsem si tam měla nalét pivo.. Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
denny
NEJVĚTŠÍ A NEJPILNĚJŠÍ PŘISPĚVATELKA

PříspěvekZaslal: po leden 23, 2012 11:28 am    Předmět: Citovat
Ty jsi ale šikulka Laughing
No ale nebylo by to špatné, kdyby ty inhalační přípravky dělali s nějakou dobrou ovocnou příchutí Wink Já inhaluju solný roztok a taky to teda není zrovna nějaká velká mňamka Wink Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cystická fibróza |diskuze pacientů - :: Volný čas a zábava Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: