Return to Index
 Registrace   FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Profil   Soukromé zprávy   Přihlášení 
Pomůcky - přístroje

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cystická fibróza |diskuze pacientů - :: Léčba CF
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rosťa z Kojetína
nováček

PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 10:05 pm    Předmět: Pomůcky - přístroje Citovat
Nevím, jestli jsem něco nepřehlédl, ale nenašel jsem tu nic ke sterilizátorům.
Prosím Vás všechny, mohli byste nám doporučit nějaký sterilizátor na nebulisátor a flutter? V klubu CF jsme se dověděli, že jsou pro sterilizaci těchto pomůcek hodně používány sterilizátory na dětské lahvičky, ale hledal jsem na netu a je jich mnoho typů. Přitom vůbec nevíme, jaké to má mít parametry, resp. jaké má jejich nákup a používání úskalí.
Poradíte někdo, prosím.

Díky
Rosťa
honza.admin
Site Admin

PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 11:46 pm    Předmět: Citovat
Cau Rosto, pokud vim, tak napr Pari doporucuje vaporisatory (pozor nedokazi sterilizovat, jen desinfikovat) od firmy NUK a Petra... uz se to tu resilo zkus hledat tema sterilisator , nebo vaporisator...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
v.sedova
nováček

PříspěvekZaslal: ne červen 06, 2010 9:43 am    Předmět: Citovat
Ahoj ,
všem nově diagnostikovaným a hlavně jejich rodičům přeji co nejsnadnější překonávání nástrach v léčbě a v péči o své děti.Vím,jak je to těžké,také jsme si tím prošl,iale věřte,časem se s tím naučíte žít .

Rosťo,my jsme používali sterilizátor zn.PETRA,naprosto bez problémů a jednoduchá údržba.Já jsem ho nejprve sháněla v elektru,tam na mně hleděli,co vlastně chci a nakonec jsem ho koupila ve velkém hračkářství ve Zlíně na Čepkově.Stál 1500Kč.

Všem přeji krásné léto a snad toho sluníčka bude víc. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosťa z Kojetína
nováček

PříspěvekZaslal: ne červen 06, 2010 11:18 am    Předmět: Citovat
Jj, díky MOC za tip!

Můžu se ještě zeptat - když kupujete nové nebulizátory, řešíte to přes Prahu nebo to třeba i objednáte ve Vaší lékárně?
Kamila
zasloužilý přispěvatel :)

PříspěvekZaslal: ne červen 06, 2010 5:38 pm    Předmět: Citovat
Ahoj Rosťo,

já jsem měla Petru,ale rozbila se mi a po reklamaci vrátili peníze..koupila jsem sterilizátor od Chicca,stál jen 700,- a je to prakticky to samé co Petra.Ten od Chicca je větší než Petra..Ono to je vlastně jedno,prostě parní sterilizátor Wink Není pravidlo,že drahý je lepší..

Co se týče nebulizátorů,já si je objednávám přímo od firmy MR diagnostic.Normálně napíšu nebo zavolám co chci a oni to pošlou na dobírku Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cystická fibróza |diskuze pacientů - :: Léčba CF Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: