Return to Index
 Registrace   FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Profil   Soukromé zprávy   Přihlášení 
Geocaching

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cystická fibróza |diskuze pacientů - :: Můj / náš příběh s CF (Vaše články a příběhy)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
radek-pol
nováček

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 1:01 pm    Předmět: Geocaching Citovat
Asi to znáte, říkají tomu skryté poklady ke kterým se dostanete s navigací a máte smysl proto proč jít ven. Hra určená pro kohokoli bez ohledu na cokoli. Když jste ve městě neznámém,tak určitě se najde ve vašem okolí místo kde je ukrytá keška. Jsem samotářem a hledal jsem něco čím se dostanu více mezi lidi a čím i můžu se bavit a co mne bude uvnitř naplňovat. A našel jsem. Vezmu telefon, nastartuju navigaci , zapisi souradnice pokladu a jdu za sipkou, která mne dovede na místo,které je nějakým způsobem významné a kde je někde ukrytá krabička,tak ukrytá aby ji někdo nezasvěcený nenašel. Nemusíte běhat,nemusíte být nějak školení. Musíte mít jen náladu,chuť a mít nadšení z toho,že nejdete poklad. Už mam svych par kešek nalezenych a ani jednou nebyla z výkonu krev z plic .Ač já za keškama běhám, protože jsem nadšený a nemám stále dost, tak mne stále lákají nové skrýše,nové místa a nové luštění nalezení vytouženého pokladu a nějaký šrám na kůži mne neodradí. Pro ty co nechtějí být celý den u počítače,nebo chtějí venčit pejska s nějakým cílem cesty, tak doporučuji. Vice nejdete,kdyz kdekoli zadate do vyhledavace slovo geocaching nebo na mé webové stránce v profilu mám pár fotek z nalezených míst

p.s. nemáte navigaci? není to problém,jen budete muset doma si hodne v pocitaci misto popsat a jít na jistotu... takové hledače jsem také poznal. Takže celý svět Vám nabízí místa kde jsou kešky....
Pavla Hodková
nováček

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 10:34 am    Předmět: Citovat
Dobrý den, Radku,
možná jsem to někde přehlédla, ale jaké máte ty webové stránky. Na fotky z kanálu Very Happy i najiné se ráda podívám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Cystická fibróza |diskuze pacientů - :: Můj / náš příběh s CF (Vaše články a příběhy) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: